« powrót do listy
Pierwsza w Bielsku Białej - Sala Doświadczeń Świata!:)

Pierwsza w Bielsku Białej - Sala Doświadczeń Świata!:)

Niezwykła sala, która otwiera zmysły już od narodzin po dzieci w wieku 12 lat. Sala Doświadczania Świata dostępna dla każdego na pojedyncze wejścia lub w ramach profilaktycznych zajęć ogólnorozwojowych z wykorzystaniem profesjonalnych sprzętów integrujących zmysły.

Niezwykła sala, która otwiera zmysły już od narodzin po dzieci w wieku 12 lat. Dobrze i relaksująco oddziałuje również na kobiety w ciąży. Pierwsza w Bielsku-Białej Sala Doświadczania Świata dostępna dla każdego na pojedyncze wejścia lub w ramach profilaktycznych zajęć ogólnorozwojowych z wykorzystaniem profesjonalnych sprzętów integrujących zmysły.

Czym jest Sala Doświadczania Świata?

To specjalnie wyposażona sala polisensoryczna, której celem jest stymulowanie lub wyciszania zmysłów. Skierowana jest do dzieci już od pierwszych dni życia, a jej zastosowanie zmienia się z wiekiem dziecka.

Basen ze  kuleczkami, kolumna z bąbelkami, macadełko i zabawki dotykowe, wyspa światła, wyświetlacz tęczy i gwiazd, podgrzewane łóżko wodne, aromaterapia, kurtyna świetlna, metkowce sensoryczne, teatrzyk cieni – to tylko niektóre z atrakcji, które kryje nasza niezwykła Sala Doświadczania Świata.

« powrót do listy